D. Misiūnas išrinktas į „Emperia Holding S.A.“ stebėtojų tarybą

„Maxima Grupės“ valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius Dalius Misiūnas šiandien vykusiame visuotiniame „Emperia Holding S.A.“ akcininkų susirinkime išrinktas į pastarosios bendrovės stebėtojų tarybą. „Maxima Grupė“ balandžio mėn. už 276 mln. eurų įsigijo 93,7 proc. „Emperia Holding S.A.“, valdančios Lenkijos mažmeninės prekybos tinklą „Stokrotka“, akcijų ir tapo pagrindiniu jos akcininku.

Iš viso į „Emperia Holding S.A.“ stebėtojų tarybą buvo išrinkti penki nariai. Be D. Misiūno stebėtojų tarybos nariais tapo Vygintas Šapokas, „Maxima Eesti“ valdybos pirmininkas ir „Maxima Grupės“ valdybos narys, Arūnas Zimnickas, „Supersol Spain“ direktorius ir Maxima Grupės“ valdybos narys ir nepriklausomi stebėtojų tarybos nariai Karol Maciej Szymański bei Marcin Jasiński.

Stebėtojų tarybos pirmininkas bus išrinktas pirmajame stebėtojų tarybos posėdyje, kuris įvyks artimiausiu metu.

 

Papildoma informacija

„Stokrotka“ užima apie 20 proc. šalia namų įsikūrusių parduotuvių rinkos, 2017 metų pabaigoje tinklui priklausė 437 parduotuvės. Įmonėje dirba apie 8,2 tūkst. darbuotojų. Bendrovės apyvarta 2017 m. siekė 607 mln. eurų.

„Maxima Grupė“ šiuo metu taip pat valdo prekybos tinklus „Maxima“ (Baltijos šalyse), „Aldik“ (Lenkijoje), „T-Market“ (Bulgarijoje) ir elektroninę maisto parduotuvę „Barbora“. „Maxima Grupė“ priklauso „Vilniaus prekyba“ įmonių grupei – vienai didžiausių prekybos bendrovių Baltijos šalyse ir Centrinės bei Rytų Europos regione.

Grįžti į visas naujienas