Prekybos tinklas „ALDIK“ atidarė pirmąją parduotuvę Varšuvoje
Pranešimas žiniasklaidai
2014 m. sausio 30 d., Vilnius

Bendrovei „MAXIMA Grupė" priklausantis prekybos tinklas „ALDIK" Lenkijos sostinėje atidarė pirmąją parduotuvę. Tai ‒ iki šiol didžiausia tinklo parduotuvė, į kurią investuota per 3,5 milijonus zlotų (beveik 2,9 mln. litų). Rytinėje Varšuvos dalyje, L. Kondratovicze g. 39, įsikūrusioje parduotuvėje sukurta 50 darbo vietų.

„Lenkijoje tenka konkuruoti ne tik su vietiniais, bet ir stipriais tarptautiniais mažmeninės prekybos tinklais. Tad pradėjus veiklą šioje šalyje buvo svarbu pažinti vietinę rinką ir pirkėjų įpročius. Teigiamai įvertinę pirmųjų metų veiklos rezultatus pradėjome tinklo plėtrą ir šiandien atidarėme pirmąją parduotuvę Varšuvos gyventojams. Tikimės, kad mūsų pastangos patenkinti pirkėjų lūkesčius bus įvertintos, ir dar šiemet Lenkijos sostinėje duris atvers ir daugiau „ALDIK" parduotuvių", ‒ sako „MAXIMA Grupės" generalinis direktorius Mindaugas Bagdonavičius.

„MAXIMA Grupė" prekybos tinklą „ALDIK" įsigijo 2012 m. vasarį. Tinklą sudarė 21 parduotuvė, kepykla ir konditerijos cechas. Per dvejus metus Liublino ir Pakarpatės vaivadijose veikiančios parduotuvės palaipsniui keitės – dalis buvo renovuotos iš esmės, kitose, atsižvelgiant į pirkėjų poreikius, peržiūrėtas bei pertvarkytas prekių asortimentas.

„Kiekvienos valstybės pirkėjai labiausiai vertina savo šalyje pagamintus produktus. Todėl formuodami šviežio maisto asortimentą, kaip ir kitose šalyse, pirmenybę teikiame vietos gamintojams. Kokybiško šviežio maisto asortimentas, sudarytas pagal pirkėjų lūkesčius – mūsų prekybos tinklo stiprybė, kurią atkakliai vystysime ir ateityje", ‒ komentuoja M. Bagdonavičius. Anot jo, pramoninių prekių pasiūla sudaryta, atsižvelgus ir jį paklausiausių prekių sąrašą Baltijos šalių „MAXIMA" parduotuvėse.

Varšuvoje atidarytos parduotuvės sveriamųjų produktų vitrinose pirkėjai gali įsigyti šviežios ir rūkytos mėsos, pieno produktų, kulinarijos gaminių. Kasdien iš Liubline įsikūrusios kepyklos „7 grūdai" bei konditerijos cecho į parduotuvę atkeliaus švieži kepiniai ir konditerijos gaminiai, kuriuos jau pamėgo „ALDIK" tinklo pirkėjai Liublino ir Pakarpatės vaivadijose. Iš viso pirkėjams siūloma beveik 10 tūkst. pavadinimų prekės.

Prekybos tinklas „ALDIK" 2013 m. atnaujino 6 parduotuves Liubline ir 1 Bilgorajaus mieste. Šiemet planuojama renovuoti dar 8 ir atidaryti 10 naujų parduotuvių, dalį iš jų ‒ Varšuvoje.

„MAXIMA Grupė" yra 2007 m. įregistruota kontroliuojančioji bendrovė, valdanti mažmeninės prekybos įmones Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje ir Bulgarijoje, kurias sudaro 506 parduotuvės MAXIMA X, MAXIMA XX, MAXIMA XXX, ALDIK, T-MARKET, T-MARKET EXPRESS: Lietuvoje jų – 229, Latvijoje – 143, Estijoje – 70, Bulgarijoje - 42, Lenkijoje – 22.

Grįžti į visas naujienas